Vrsta posla: Skladištar - dostavljač (m/ž)
Regija: Zagreb, Sesvete

Za našeg Klijenta, uspješnu domaću tvrtku s 30 godišnjim iskustvom u elektroinstalaterskim radovima, projektiranju rasvjete te zastupstvu i prodaji rasvjetnih tijela tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar – dostavljač (m/ž)
[Zagreb – Sesvete]
Opis posla:

  • pregled i zaprimanje robe,
  • slaganje robe u skladištu,
  • zaprimanje naloga za slaganje i slaganje robe za isporuku,
  • izrada primopredajnih dokumenata,
  • dostava robe,
  • manipulacija sa robom, utovar-istovar
  • svi ostali poslovi vezani za skladište , zaprimanje i isporuku robe

Uvjeti:

  • stručna, odgovorna, pedantna i pouzdana osoba,
  • poželjno SSS tehničke ili druge struke sa radnim iskustvom u skladištu i na dostavi robe,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • položen ispit za upravljanje viličarem ( nije uvjet),
  • znanje rada na računalu

Nudimo:

  • rad u uređenom okruženju
  • početak rada odmah
  • stalni radni odnos
  • puno radno vrijeme
  • redovna primanja