DOMAR (M/Ž)

Vrsta posla: DOMAR (M/Ž)
Regija: Gornji Stupnik (sjedište tvrtke) i Zagreb (3 lokacije)

OPIS POSLA:

  • Obavljanje pomoćno-tehničkih poslova koji zahtijevaju primjenu znanja i vještina tehničkih, industrijskih, obrtničkih i drugih struka
  • Odgovornost za materijalne resurse s kojima radi te pravilnu primjenu pravila struke
  • Skrb o cjelokupnoj imovini u vlasništvu tvrtke
  • Rukovanje sistemom grijanja i hlađenja prostorija, kontrola i nadzor rada sistema kotlovnice i instrumenata u njoj, uređenje i čistoća postrojenja grijanja, odnosno prostorije kotlovnice
  • Nadzor nad ispravnošću uređaja, opreme i sredstva za zaštitu od požara
  • Briga o popravcima i servisima na svim instalacijama
  • Popravci kvarova manjeg opsega na vodovodnoj i električnoj instalaciji te centralnom grijanju
  • Briga o čistoći službenih automobila, punjenje goriva te odvoz na servis i popravak, briga o registraciji i servisiranju službenih automobila, briga i evidenciju o korištenju službenih automobila
  • Poslovi dostavljača na području Grada Zagreba

UVJETI:

  • Srednja stručna sprema strukovnog ili drugog odgovarajućeg smjera, najmanje jedna godina radnog iskustva u struci
  • Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
  • Službeni mobitel i IT alati za rad
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati na [email protected] najkasnije do 22.04.2021