Građevinski Inženjer / Tehničar / Projektant / Arhitekt (m/ž)

Vrsta posla: Građevinski Inženjer / Tehničar / Projektant / Arhitekt (m/ž)
Regija: Njemačka

Opis posla:

  • Upravljanje/nadzor/projektiranje  zahtjevnih građevinskih projekata u području visokogradnje i niskogradnje
  • Odgovorni ste za kvalitetu i provedbu dogovorenih planova
  • Organizacija posla i vođenje tima
  • Redovna komunikacija i razmjena informacija sa nadređenima

Uvjeti:

  • Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke
  • Dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, minimalno B2 nivo
  • Minimalno dvije godine iskustva u struci
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • EU državljanstvo

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Njemački poslodavac, stimulativna primanja
  • Smještaj, službeni automobil, telefon i laptop

Ako imate bilo kakvih pitanja, ili želite dodatne informacije, obratite se našem regruteru Saninu Raduloviću na telefon: +385 91 611 8020 ili pošaljite životopis na njemačkom jeziku na: [email protected]