SERVISER (M/Ž)

Vrsta posla: SERVISER (M/Ž)
Regija: Gornji Stupnik

OPIS POSLA:

  • Servisiranje, popravak i održavanje sučeonih strojeva za spajanje plastičnih cijevi
  • Servisiranje, popravak i održavanje odorizacijskih stanica
  • Isporuka odoranta kupcima
  • Izvođenje zadataka: 30% dnevni terenski rad, 70% rad u servisnom centru
  • Kontakt i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s kupcima
  • Odabir optimalnih dobavljača za potrebe izvođenja strojarskih radova na projektima
  • Stvaranje, održavanje i širenje baze kupaca i dobavljača putem izravne komunikacije s korisnicima izvan prostorija tvrtke
  • Koordinacija rada tima s ciljem stvaranja, održavanja i razvoja odnosa s postojećim i novim kupcima i dobavljačima
  • Pružanje nadređenom povratne informacije o situaciji na tržištu, konkurenciji i interesima korisnika

UVJETI:

  • Sveučilišni prvostupnik inženjer strojarstva / magistar strojarstva
  • Dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost prenošenja znanja i informacija
  • Orijentiranost timu i timskom radu
  • Spremnost na putovanja

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
  • Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
  • Službeni mobitel i IT alati za rad
  • Mogućnosti napredovanja
  • Osigurano mentorstvo
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati na [email protected] najkasnije do 22.04.2021.