VODITELJ PROJEKTA/GRADILIŠTA -sanacija asfalta –

Vrsta posla: VODITELJ PROJEKTA / GRADILIŠTA - sanacija asfalta -
Regija: Hannover, Njemačka

Opis posla:

  • Neovisno planiranje, provedba i nadzor građevinskih radova
  • Obračun radova za građevinski projekt
  • Troškovno optimizirana i pravovremena nabava potrebne opreme, strojeva i materijala u skladu sa smjernicama grupe
  • Sudjelujte ili, nakon savjetovanja s upravom grupe, samostalno vodite dopunske pregovore
  • Kontrola procesa gradnje
  • Redovna razmjena informacija i koordinacija s upraviteljem grupe ili odjela u svim bitnim tehničkim i kadrovskim zadacima ili problemima
  • Izračun dopunskih ponuda

Uvjeti:

  • Diplomirani inženjer građevine s naglaskom na inženjering prometnih pravaca / upravljanje gradnjom
  • Relevantno radno iskustvo je prednost
  • Dobro poznavanje MS Office, Lotus i Notes i korisničko znanje u jednom od programa obračuna i računovodstva (idealno ARIBA / RIB iTWO)
  • Samostalnost u radu, timski duh
  • Predan i odgovoran način rada
  • Poznavanje Njemačkog jezika minimalno na B2 nivou

Što nudimo?

  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Pošteno i tržišno plaćanje
  • Korporativni zdravstveni menadžment
  • Rad na različitim i zanimljivim projekatima
  • Raznolike mogućnosti za profesionalni razvoj

Za dodatne informacije, obratite se našem regruteru Saninu Raduloviću na telefon: +385 91 611 8020 ili

pošaljite životopis na njemačkom jeziku na: [email protected]