Voditelj servisnog odjela

Vrsta posla: Voditelj servisnog odjela
Regija: Zagreb

Naš Klijent je vodeće hrvatsko poduzeće za primjenu PEHD spojnih elemenata u distribuciji plina i vode, industriji za transport agresivnih medija, medicini, brodogradnji kao i u mnogim drugim područjima primjene.

OPIS POSLA:

  • Organizacija rada servisnog centra
  • Nadgledanje i održavanje opreme za zavarivanje plastičnih cijevnih sustava
  • Nadgledanje i održavanje opreme za odorizaciju plinskih sustava

ZADACI ZAPOSLENIKA:

  • Koordiniranje i organizacija i raspodjela dnevnih poslova
  • Organizacija odlazaka na teren
  • Koordiniranje i organiziranje zaprimanja i popravaka opreme za zavarivanje
  • Terenska provjera za servisiranu opremu za odorizaciju

UVJETI ZA RAD:

  • Preddiplomski ili Diplomski studij elektrotehnike
  • Najmanje 2 godine iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Orijentiranost timu i timskom radu
  • Spremnost na putovanja unutar RH

ŠTO MI NUDIMO:

  • Fiksnih 8000 neto kn uz dodatni motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
  • IT alati za rad
  • Osigurano mentorstvo
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje