Profesio

ARHITEKT (M/Ž)

Naš klijent je renomirani arhitektonski ured iz Zadra i na arhitektonskoj sceni je prisutan s nizom realizacija, natječaja i projekata. Zbog povećanog opsega posla i potrebe za širenjem tima traže djelatnika na poziciji:

ARHITEKT (m/ž)

Lokacija rada: Zadar

OPIS POSLA:

  • Rad na projektima različitih veličina i tipologija u različitim fazama
  • Izrada projektne dokumentacije i praćenje gradilišta

UVJETI:

  • Visoka stručna sprema, magistar struke
  • Dobro poznavanje rada u MS Office te ArchiCAD-u
  • Na oglas se mogu javiti kandidati bez obzira na razinu radnog iskustva
  • Vozačka dozvola B kategorije

NUDI SE:

  • Zapošljavanje na neodređeno vrijeme nakon uspješno odrađenog probnog roka
  • Stimulativna primanja sukladno poziciji
  • Rad na prestižnim projektima u dobro organiziranom timu

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i želite da aplicirate na ovu poziciju molimo vas pošaljite životopis na sanin.radulovic@profesio.hr

Kategorija: Arhitektura
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska