Profesio

ASISTENT DIREKTORA (M/Ž)

Za našeg Klijenta, jednu od vodećih Hrvatskih tvrtki koja se bavi montažom ventilacijskih sistema u zemlji i inozemstvu, tražimo djelatnika na poziciji:

Lokacija rada: Rijeka

OPIS POSLA:

Asistiranje direktoru na poslovima organizacije poslovanja u Hrvatskoj sa povremenim odlascima u Njemačku

UVJETI:

Stručna sprema: SSS, VSS poželjno strojarskog usmerenja

Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Samostalnost u radu

Dobro poznavanje Njemačkog jezika ( min B1/B2 nivo)

EU državljanstvo

NUDI SE:

Probni rad od 3 do 6 mjeseci, ugovor na neodređeno

Stimulativna plaća plus terenski dodatak za rad u inozemstvu

Topli obrok, božićnica, uskrsnica

Životopis poslati na [email protected] ili putem forme najkasnije do 31.08.2021

Kategorija: Administrativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx