Profesio

ASISTENT U RAČUNOVODSTVU (M/Ž)

Naš klijent je tvrtka Interseroh, članica ALBA grupacije i lider u Hrvatskoj u domeni zbrinjavanja otpada. Kroz korištenje potpore za zapošljavanje – stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništvo – realni sektor, za njihov računovodstveni tim tražimo osobu na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA

  • Knjiženje ulaznih računa
  • Knjiženje izlaznih računa
  • Knjiženje putnih naloga
  • Plaćanje računa
  • Administrativni poslovi po nalogu mentora

UVJETI

  • SSS/VŠS/VSS – smjer računovodstvo
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Marljivost, odgovornost i pouzdanost
  • Organizacijske sposobnosti, proaktivnost i fleksibilnost
  • Spremnost na timski rad
  • Samoinicijativnost i otvorenost za kontinuirano učenje i usavršavanje

NUDIMO

  • Ugovor o radu u trajanju od 12 mjeseci s mogućnošću produljenja
  • Naknada za prijevoz
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati putem forme za prijavu najkasnije do 19.11.2021.. Za više informacija javite se na [email protected] ili na broj telefona 091 611 8228.

Kategorija: Ekonomija financije i računovodstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska