Profesio

GLAVNI BARMEN (M/Ž)

Za našeg klijenta, vrhunski ekskluzivni restoran u sklopu hotela s 5 zvjezdica u Istri s konceptom rada s izvornim namirnicama po biodinamičkom principu, tražimo zaposlenika na poziciji:

Mjesto rada: BUJE

OPIS POSLA

  • Samostalno vođenje svih aktivnosti vezanih uz bar
  • Osmišljavanje i razvoj palete koktela
  • Naručivanje i evidencija robe
  • Educiranje tima o prezentaciji pića

UVJETI

  • Srednja stručna sprema
  • 2 godine iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje talijanskog jezika
  • Komunikativnost, timski rad i kooperativnost
  • Kreativnost, odgovornost, točnost i pouzdanost

NUDIMO

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od mjesec dana
  • Topli obrok
  • Troškovi prijevoza ili smještaj
  • Atraktivna primanja

 Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska