Profesio

GLAVNI KNJIGOVOĐA (M/Ž)

Za našeg klijenta, poduzeće AURO DOMUS d.o.o. koje posluje više od 10 godina i bavi se otkupom i prodajom zlata, djelatnosti mjenjačnica i održavanja ATM mreža, tražimo zaposlenika na poziciji:

GLAVNI KNJIGOVOĐA ( M/Ž )

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA

Kontiranje žiro-računa i blagajne

Izrada temeljnica sa pripremom dokumentacije

Priprema dokumenta za obradu (ulazni i izlazni računi)

Ažurno i pregledno vođenje inventara osnovnih sredstva i sitnog inventara

Sudjelovanje u izradi rekapitulacija troškova i prihoda po organizacijskim cjelinama

Usklađivanje robno-materijalnog i financijskog knjigovodstva

Administrativni poslovi arhiviranja i čuvanja knjigovodstvenih isprava

UVJETI

SSS/VSS/VŠS

Više od 5 godina iskustva na sličnim poslovima

Odlično poznavanje engleskog jezika

Odlično poznavanje rada na računalu (MS Office)

Odlično poznavanje računovodstvenih propisa (HSFI, IRFS)

Prednost poznavanje Pantheon programa

Potvrda o nekažnjavanju

NUDIMO

Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s uvjetom probnog rada u trajanju od 6 mjeseci

Motivirajuća primanja uz nagrađivanje sukladno poslovnim rezultatima

Dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje

Rad u dinamičnom i mladom okruženju

Kategorija: Ekonomija financije i računovodstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska