Profesio

KERAMIČAR (M/Ž)

Za našeg Klijenta, vodeću irsku kompanija koja proizvodi modularne domove tražimo djelatnike na poziciji:

KERAMIČAR (m/ž)

Lokacija rada: u ruralnom području Irske, 100 km od Dublina

OPIS POSLA

Svi radovi su u okviru industrijske fabrike koja se prostire na preko 20.000 kvadratnih metara. Ovo je vodeća irska kompanija koja proizvodi takve rezidencijalne modularne domove. Glavni element postavljanja pločica bit će popločavanje podova tuš kabine s porculanskim pločicama za ugradnju u modularne domove na tvorničkom procesu montaže, i to:

• Standardne pločice s efektom kvadratne opeke

• Nema ukrasnih pločica

• 1200 X 600 zidne pločice

• 600 X 600 podne pločice

UVJETI:

Minimalno 3 godine iskustva na datim poslovima

Poznavanje engleskog jezika na minimalno B1 nivou

Vozačka dozvola B kategorije

POSLODAVAC NUDI:

Ugovor na 12 mjeseci, 3 probna mjeseca

Atraktivna primanja

Pomoć pri pronalaženju odgovarajućeg smještaja

Radno vrijeme:   7.30 am – 4.30 pm, ponekad po potrebi, radne subote ujutro

Životopis na engleskom jeziku poslati najkasnije do 19.07.2021.

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Irska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx