Profesio

KONOBAR (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomirani hotel u Zadru, tražimo zaposlenika na poziciji:

Mjesto rada: ZADAR

OPIS POSLA

  • zaprimanje narudžbi i posluživanje gostiju sukladno propisanim pravilima i standardima
  • održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnog procesa
  • izdavanje računa i naplata sukladno zakonskim i internim propisima

UVJETI

  • srednja stručna sprema
  • minimalno 1 godina radnog iskustva u području ugostiteljstva
  • gastronomsko znanje i poznavanje tehnika posluživanja
  • znanje engleskog jezika, poželjno znanje još jednog stranog jezika
  • komunikativnost i orijentiranost prema gostima

NUDIMO

  • ugovor o radu na određeno vrijeme, uz probni rad od 7 dana – mogućnost stalnog zaposlenja
  • rad u dvije smjene – 4o sati tjedno raspoređeno u 6 dana
  • topli obrok
  • troškovi prijevoza

Zamolbu i životopis poslati putem forme najkasnije do 19.07.2021.

Vrsta zaposlenja: Rad na određeno