Profesio

KONOBAR (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomirani hotel u Austriji, tražimo zaposlenika na poziciji:

KONOBAR (M / Ž)

OPIS POSLA:

Primanje narudžbi i usluživanje gostiju u skladu s propisanim pravilima i standardima

Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme

Naplaćivanje i izdavanje računa u skladu sa zakonskim i internim propisima

UVJETI:

Nekoliko godina profesionalnog iskustva u vrhunskoj gastronomiji ili sličnim pozicijama

Dobro znanje njemačkog jezika

Fleksibilnost i spremnost za rad

Izražene socijalne vještine

Timski duh, pouzdanost i točnost

NUDIMO:

Stimulativna primanja

Posao na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja

Besplatni obroci radnim danima

Besplatan smještaj u modernim sobama za osoblje

Korištenje zajedničke kuhinje

Besplatno parkirno mjesto

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku poslati putem forme najkasnije do 28.07.2021.

Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Austrija