Profesio

KUHAR (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomirani hotel u Zadru, tražimo zaposlenika na poziciji:

KUHAR (M/Ž)

Mjesto rada: ZADAR

OPIS POSLA
• priprema namirnica, skladištenje i obrada prema uputama kuhara
• održavanje radnog prostora čistim i urednim
• odgovorno rukovanje svom opremom
• poštivanje standarda rada i svih pravila struke

UVJETI

• srednja stručna sprema
• minimalno 1 godina radnog iskustva u području ugostiteljstva
• sanitarna iskaznica
• komunikativnost, timski rad i kooperativnost
• odgovornost, točnost i pouzdanost

NUDIMO

• ugovor o radu na određeno vrijeme, uz probni rad od 7 dana – mogućnost stalnog zaposlenja
• rad u dvije smjene – 4o sati tjedno raspoređeno u 6 dana
• mogućnost napredovanja u šefa kuhinje
• topli obrok
• troškovi prijevoza

Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska