Profesio

MONTER STROJARSKIH INSTALACIJA/KONSTRUKCIJA (M/Ž)

Za našeg Klijenta, uspješno poduzeće za izgradnju industrijskih postrojenja tražimo djelatnike na poziciji:

  • više izvršitelja –

Mjesto rada: Hrvatska

OPIS POSLA:Montaža strojarskih instalacija u zgradarstvu i industrijskim postrojenjima – instalacije grijanja / hlađenja, kotlovnica, toplinskih / rashladnih stanica, čelične instalacije, bakrene instalacije
Izrada i montaža svih vrsta čeličnih cjevovoda (crno / inox) na termotehničkim i procesnim sustavima
Montaža termotehničke i procesne opreme
Izrada i montaža čeličnih konstrukcija
Korištene tehnologije zavarivanja: TIG, REL, plinsko

UVJETI:KV / SSS
Iskustvo na istim ili sličnim poslovima idealno kao CJEVAR i / ili BRAVAR i / ili ZAVARIVAČ PLINSKI i / ili ZAVARIVAČ TIG

NUDIMO: Radne dozvola i smještaj
Probni rad 6 mjeseci, nakon toga ugovor na neodređeno vrijeme
Stimulativna primanja

Prijave na [email protected] najkasnije do 30.09.2021.

Kategorija: Ostali poslovi
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx