Profesio

MONTER VENTILACIJE – POSLOVOĐA (M/Ž), NJEMAČKA

Za našeg Klijenta, jednu od vodećih Hrvatskih tvrtki u montaži ventilacijskih sistema tražimo djelatnika na poziciji:

MONTER VENTILACIJE – POSLOVOĐA (M/Ž)

Mjesto rada: Njemačka

OPIS POSLA:

Rad na montiranju ventilacijskih sistema u skladištima, fabrikama, stambenim jedinicama, tržnim centrima. Rukovođenje radnicima na gradilištu, koordinacija i kontrola rada podizvođača, kontrola kvalitete i detalja izvedbe, preuzimanje naručenih roba i usluga I evidencija učinka radnika na gradilištu.

UVJETI:

Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Poznavanje njemačkog jezika na minimalno B1/B2 nivou

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

NUDI SE:

Probni rad od 3 do 6 mjeseci, ugovor na neodređeno

Stimulativna primanja ovisno o iskustvu

Topli obrok, božićnica, uskrsnica

Prijevoz, smještaj i radnu odjeću plaća poslodavac

Prijave na broj telefona 091 611 8020, putem forma za prijavu ili poslati životopis na [email protected] najkasnije do 11.10.2021.