Profesio

ODVJETNIK (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomirani odvjetnički ured u Zagrebu, tražimo djelatnika na poziciji

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Radno pravo, ovrhe, stečajevi, parnični postupci, pravno savjetovanje i zastupanje

UVJETI:

  • završen pravni fakultet
  • položen pravosudni ispit
  • najmanje 3-4 godine radnog iskustva u odvjetništvu
  • napredno korištenje MS Office paketa
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • odlične komunikacijske vještine

NUDIMO:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada
  • stimulativna primanja
  • regres
  • naknada za prijevoz
  • božićnica

Prijaviti se putem forme za prijavu do 01.12.2021. ili pozovite na +385 91 6118 223.

Kategorija: Ostali poslovi
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska