Profesio

POSLOVNA TAJNICA (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomiranu inženjering tvrtku PTMG d.o.o., specijaliziranu u naprednim sustavima plastičnih cjevovoda za građevinarstvo, infrastrukturu, industrijsku i poljoprivrednu primjenu koja tvrtkama nudi dugotrajna održiva inovativna rješenja za vodu i energiju u obliku plastičnih cijevnih sustava proizvođača Georg Fischer Piping Systems, čiji su zastupnici za ovo područje, tražimo zaposlenika na poziciji:

Poslovna tajnica (m/ž)

MJESTO RADA: Gornji Stupnik – Zagreb

OPIS POSLA

  • praćenje javne nabave
  • izrada dokumenata za sudjelovanje u javnoj nabavi sa strane ponuđača
  • administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i administracije
  • obavljanje zadataka po nalogu nadređenog
  • financijsko-računovodstveni poslovi – izrada i priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • suradnja s knjigovodstvom i relevantnim institucijama (HZZ, HZZO, MIO, Porezna uprava…)
  • korespondencija (telefon, faks, e-mail, pošta)
  • ažuriranje interne dokumentacije
  • nabava uredskih potrepština i ostali tajnički poslovi
  • izrada i evidencija putnih naloga
  • prijava i odjava radnika, vođenje evidencijskih lista

UVJETI

  • Viša stručna sprema
  • Dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sposobnost prenošenja znanja i informacija
  • Orijentiranost timu i timskom radu

NUDIMO

  • Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
  • Službeni mobitel i IT alati za rad
  • Mogućnosti napredovanja
  • Osigurano mentorstvo
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kontaktirani će biti samo kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja.

Kategorija: Administrativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx