PRODAJNI INŽENJER ZA NISKONAPONSKU SKLOPNU OPREMU-PRIPRAVNIK (M/Ž)

Za našeg klijenta, jednu od vodećih tvrtki u Hrvatskoj u polju distribucije elektroopreme s tradicijom dugom 25 godina, tražimo djelatnika na poziciji:

Prodajni inženjer za niskonaponsku sklopnu opremu – pripravnik (m/ž)

Lokacija: Zagreb

Opis posla:

  • pronalaženje kupaca, razvoj i održavanje veleprodajne mreže
  • nuđenje i prodaja optimalnih tehničkih rješenja
  • istraživanje, analiza i obrada tržišta
  • planiranje prodaje i izvještavanje o realizaciji
  • prodajno-tehnička podrška partnerima
  • sudjelovanja u programima edukacije partnera

Uvjeti:

  • inženjer/diplomirani inženjer elektrotehnike
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
  • dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • sklonost timskom radu
  • izražene komunikacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine
  • stjecanje i održavanje dobrih kontakata s kupcima
  • orijentiranost na rezultate
  • samostalnost i proaktivnost u radu
  • sposobnost brzog učenja i spremnost na kontinuirani osobni razvoj

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
  • temeljitu i sveobuhvatnu edukaciju
  • rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju

Zamolbu i životopis poslati putem forme za prijavu najkasnije do 21.10.2021.

Kategorija: Ostali poslovi
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska