Profesio

PRODAJNI PREDSTAVNIK (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomiranu inženjering tvrtku PTMG d.o.o., specijaliziranu u naprednim sustavima plastičnih cjevovoda za građevinarstvo, infrastrukturu, industrijsku i poljoprivrednu primjenu koja tvrtkama nudi dugotrajna održiva inovativna rješenja za vodu i energiju u obliku plastičnih cijevnih sustava proizvođača Georg Fischer Piping Systems, čiji su zastupnici za ovo područje, tražimo zaposlenika na poziciji:

Prodajni predstavnik (m/ž)

MJESTO RADA: Gornji Stupnik – Zagreb

OPIS POSLA

  • Prodaja, aktivna promocija i prezentacija proizvoda trgovcima i izvođačima radova na teritoriji Hrvatske i Bosne i Hercegovine
  • Rad na projektima stambeno-poslovnih objekata i rashladnih industrijskih sustava – priprema i razrada projekata te nuđenje vlastite opreme
  • Stvaranje, održavanje i širenje baze kupaca i dobavljača putem izravne komunikacije s korisnicima izvan prostorija tvrtke
  • Koordinacija rada projektnog tima s ciljem stvaranja, održavanja i razvoja odnosa s postojećim  i novim kupcima i dobavljačima
  • Prezentacija proizvodnog programa i prodaja proizvoda i usluga kupcima te kontakt i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s kupcima
  • Pronalaženje rješenja za poboljšanje prodaje
  • Stvaranje i održavanje odličnih kontakata s postojećim i novim kupcima
  • Kontrola prodaje, otpreme i naplate
  • Pružanje nadređenom povratne informacije o situaciji na tržištu, konkurenciji i interesima korisnika
  • Mjesečno izvještavanje o ostvarenim rezultatima te analiza pripreme projekata sa ciljem poboljšanja

UVJETI

  • VŠS / VSS građevinske ili tehničke struke
  • Najmanje 5 godina iskustva rada u prodaji u građevinskom sektoru
  • Poznavanje tržišta građevinskih instalacijskih materijala
  • Izgrađena mreža kupaca, proširenje iste i rad sa postojećim kupcima tvrtke
  • Dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na putovanja po Hrvatskoj i BiH

NUDIMO

  • Fiksna plaća i motivirajući varijabilni dio plaće sukladno ostvarenim rezultatima
  • Službeno vozilo, mobitel i IT alati za rad
  • Mogućnosti napredovanja
  • Osigurano mentorstvo
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kategorija: Prodaja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx