Profesio

PRODAJNI PREDSTAVNIK (M/Ž)

Naš Klijent je uspješno poduzeće koje se bavi projektiranjem arhitekture i statike te implementacijom BIM tehnologije u građevinarstvu i prisutno je na domaćem kao i inozemnom tržištu, pretežno na njemačkom govornom području.

Prodajni Predstavnik (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb – Rad od kuće

Opis posla:

  • Prodaja usluga projektiranja inozemnim klijentima (DACH regija)
  • Uspostavljanje kontakata s potencijalnim novim klijentima i partnerima
  • Održavanje odnosa sa postojećim klijentima
  • Prezentiranje dosadašnjih projekata i referenci potencijalnim budućim klijentima
  • Odgovaranje na upite i izrada ponuda
  • Briga o cjelokupnom prodajnom procesu, od ponude do naplate
  • Izrada, vođenje i ažuriranje baze partnera u CRM sustavu
  • Rad na svim prodajnim aktivnostima u svrhu ostvarivanja mjesečnih i godišnjih ciljeva
  • Suradnja u pripremi i izradi marketinških oglasa i materijala
  • Interna suradnja i razmjena informacija s ostalim odjelima

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema
  • Odlično poznavanje njemačkog jezika, poželjno i engleskog
  • Minimalno 5 godina iskustva u prodaji, poželjno u građevinskoj industriji na tržištu Njemačke
  • Obavezna osnovna znanja o građevinarstvu i arhitekturi
  • Iskustvo sa CRM aplikacijama
  • Odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Izražene vještine pregovaranja
  • Fleksibilnost u radu i spremnost na povremena putovanja
  • Samostalnost u radu, ali i prihvaćanje timskog rada

Nudi se:

  • Stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog roka
  • Stimulativna plaća sukladno poziciji plus bonusi
  • Službeni laptop i mobitel
  • Multisport kartica, regres, uskrsnica i božićnica.

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i želite raditi u uspješnom timu, molimo vas pošaljite životopis na njemačkom jeziku na sanin.radulovic@profesio.hr

Kategorija: Prodaja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska