Profesio

PROJEKTANT (M\Ž)

Za našeg Klijenta, uspješnu projektantsku tvrtku sa dugogodišnjom tradicijom,  koja se bavi izradom studijske-tehničke i projektne dokumentacije, najviše iz područja zaštite okoliša, tražimo djelatnike na poziciji:

PROJEKTANT (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb

Opis posla:

Projektant na izradi idejnih rješenja, glavnih i izvedbenih projekata za uže područje ovisno o završenom smjeru

Uvjeti:

Visoka stručna sprema, diplomirani inženjer građevine (mag. ing. aedif.), svi smjerovi

Minimalno 3 godine iskustva u projektiranju na izradi idejnih, glavnih i izvedbenih projekta , te troškovnika

Prednost je iskustvo u projektiranju iz područja zaštite okoliša – gospodarenje otpadom

Ovlaštenje komore građevinskih inženjera je prednost

Odlično poznavanje računalnih programa ( AutoCAD, MS Office)

Poznavanje engleskog jezika je prednost ali nije uvjet

Vozačka dozvola B kategorije

Nudi se:

Probni rad, stalno zaposlenje

Stimulativna primanja ovisno o iskustvu

U kratkom roku moguće povećanje plaće sukladno rezultatima rada

Rad u mladom timu koji njeguje dobru radnu atmosferu

Plaćeno članstvo u komori , seminiri, i dodatno obrazovanje

Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kategorija: Arhitektura
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx