Profesio

RAČUNOVOĐA (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomirani računovodstveni servis iz Rijeke koji se bavi pružanjem usluga revizije, računovodstva te poreznog i poslovnog savjetovanja, tražimo zaposlenika na poziciji:

Računovođa (m/ž)

Mjesto rada: Rijeka

OPIS POSLA

  • Vođenje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova u skladu sa propisima RH
  • Kontiranje ulaznih i izlaznih računa, knjiženje izvoda, kompenzacija
  • Robno računovodstvo, kontrola salda-konti
  • Mjesečni obračun PDV-a
  • Izrada statističkih i godišnjih izvješća, završni račun
  • Priprema podataka za obračun plaća i putnih troškova, obračun honorara, evidencija radnika, izrada JOPPD obrasca
  • Kadrovska evidencija
  • Evidentiranje i kontrola osnovnih sredstava
  • Obračun blagajne i putnih troškova, knjiženje obračuna službenih putovanja i blagajne
  • Praćenje propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze

UVJETI

  • VSS/VŠS
  • Iskustvo rada u računovodstvenom servisu je prednost
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računalu (MS Office) s naglaskom na Excel
  • Poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa
  • Sistematičnost, analitičnost i dosljednost
  • Proaktivna osobnost i želja za kontinuiranim razvojem
  • Visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti

NUDIMO

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s uvjetom probnog rada u trajanju od 6 mjeseci
  • Motivirajuća primanja uz nagrađivanje sukladno poslovnim rezultatima
  • Dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje
  • Rad uz mentora u dinamičnom okruženju unutar grupacije poduzeća međusobno povezanih vlasništvom, djelatnosti od ugostiteljstva i turističkih agencija do organizacije evenata
Kategorija: Ekonomija financije i računovodstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska