Profesio

RECEPCIONAR (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomirani hotel u Austriji, tražimo zaposlenika na poziciji:

RECEPCIONAR (M / Ž)

OPIS POSLA:
Prijava i odjava gostiju
Profesionalna i srdačna komunikacija s gostima
Održavanje i prodaja proizvoda hotelske trgovine
Korespondencija na njemačkom i engleskom jeziku

UVJETI:
Nekoliko godina profesionalnog iskustva u rada u hotelskoj industriji
Vrlo dobro znanje njemačkog i engleskog jezika
Nekoliko godina profesionalnog iskustva rada na recepciji

NUDIMO:
Stimulativna primanja
Posao na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
Besplatni obroci radnim danima
Besplatan smještaj u modernim sobama za osoblje
Korištenje zajedničke kuhinje
Besplatno parkirno mjesto
Pozitivna radna atmosfera

Zamolbu i životopis na njemačkom jeziku poslati putem forme najkasnije do 28.07.2021.

Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Austrija

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx