Profesio

REFERENT NABAVE (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomiranu tvrtku u području metalurgije, tražimo zaposlenika na poziciji:

Referent nabave (M/Ž)

Mjesto rada: Križevci

OPIS POSLA

· Planiranje nabave

· Suradnja s postojećim dobavljačima te traženje novih

· Organizacija nabave

· Slanje ponuda i narudžbi za materijal potreban za proizvodnju, praćenje dolaska materijala

· Ostali poslovi vezani za nabavu.

UVJETI

· SSS/VSS

· Minimalno godina iskustva

· Poznavanje opće mehanike uključujući čitanje tehničkih nacrta

· Odlično poznavanje rada na računalu

· Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

NUDIMO

· Stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog rada od 3 mjeseca

· Puno radno vrijeme

· Stimulativna primanja

· Prijevoz u cijelosti

· Topli obrok

· Božićnice, uskrsnice i nagrade

Zamolbu i životopis poslati na [email protected]

Kategorija: Prodaja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska