Profesio

REFERENT NABAVE TEHNIČKE STRUKE (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomiranu tvrtku u području metalurgije, tražimo zaposlenika na poziciji:

Referent nabave tehničke struke (M/Ž)

Mjesto rada: Križevci

OPIS POSLA

  • Planiranje i organiziranje nabave
  • Suradnja s postojećim dobavljačima te traženje novih
  • Slanje ponuda i narudžbi za materijal potreban za proizvodnju, praćenje dolaska materijala
  • Provjera tehničke ispravnosti robe
  • Praćenje rokove isporuke, te vođenje postupka reklamacije, ukoliko je potrebno
  • UVJETI
  • SSS/VSS isključivo tehničke struke
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u metalurškom ili srodnom sektoru
  • Odlično poznavanje sirovina tipa željeza, inoksa, metalnih ploča, vijaka, matica, kotača i sl.
  • Poznavanje opće mehanike uključujući čitanje tehničkih nacrta
  • Odlično poznavanje rada na računalu
  • Aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
  • Komunikativnost i spremnost na učenje i usavršavanje

NUDIMO

  • Stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog rada od 3 mjeseca
  • Puno radno vrijeme
  • Stimulativna primanja
  • Prijevoz u cijelosti
  • Topli obrok
  • Božićnice, uskrsnice i nagrade

Zamolbu i životopis poslati na [email protected]

Kategorija: Administrativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska