Profesio

SAMOSTALNI RAČUNOVOĐA (M/Ž)

Za našeg klijenta, tvrtku Kulić & Sperk Savjetovanje d.o.o. koja se bavi pružanjem usluga revizije, računovodstva te poreznog i poslovnog savjetovanja, tražimo zaposlenika na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA

Obavljanje računovodstveno – knjigovodstvenih poslova za više klijenata

Izrada poreznih i ostalih zakonom propisanih izvještaja

Obračun plaća te izrada JOPPD obrasca

Aktivna suradnja s upravom / kontrolingom klijenta

Izrada nestandardnih i ad hoc izvještaja

Savjetovanje klijenata

Aktivna suradnja s financijskim institucijama i poreznom upravom

Ostali poslovi po nalogu voditelja odjela ili direktora

UVJETI

VSS/VŠS

Najmanje 3 godine iskustva na sličnim poslovima

Odlično poznavanje njemačkog i engleskog jezika

Odlično poznavanje rada na računalu (MS Office) s naglaskom na Excel

Odlično poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa

Sistematičnost, analitičnost i dosljednost

Proaktivna osobnost i želja za kontinuiranim razvojem

Visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti

Iskustvo u radu u SAP programu je prednost

NUDIMO

Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s uvjetom probnog rada u trajanju od 6 mjeseci

Motivirajuća primanja uz nagrađivanje sukladno poslovnim rezultatima

Dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje

Rad u dinamičnom i mladom okruženju

Kategorija: Ekonomija financije i računovodstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska