Profesio

SENIOR JAVA DEVELOPER (M/Ž)

Naš klijent je uspješna IT tvrtka fokusirana na IoT i Smart Home tržište čiji je sustav jedan od vodećih svjetskih IoT sustava za upravljanje pametnim domovima. Do 2021. godine njihovi sustavi su instalirani u više od 300.000 domova i zgrada, najviše na američkom tržištu ali i u ostatku svijeta.

Zbog konstantnog uspješnog rasta tvrtke i potrebe za proširenjem tima za njega tražimo djelatnika/cu na poziciji:

Senior Java Developer (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb

OPIS POSLA

· razvoj kompletnih programskih rješenja i mikro servisa za upravljanje uređajima povezanim na Zipato IoT platformu

· razvoj mikro servisa za komunikaciju s uređajima i sustavima putem različitih IP i ostalih protokola

· povezivanje Zipato IoT platforme sa ostalim popularnim IoT platformama poput Google Assistant, Amazon Alexa itd.

UVJETI

· iskustvo u programiranju u Javi

· poznavanje MVC frameworka (e.g. Spring)

· razumijevanje MYSQL baze podataka

· iskustvo u korištenju GITa

· razumijevanje ciklusa u procesu razvoja softvera

· odlično poznavanje engleskog jezika

· VSS, VŠS, mag.

NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada
  • Atraktivna primanja i benefiti
  • Pored razvojnog tima u Hrvatskoj, postoji i razvojni tim u Americi, a vi ćete imati mogućnost prelaska iz jednog tima u drugi, ako to želite

Životopis poslati najkasnije do 31.12.2021. putem forme za prijavu ili za više detalja pozovite našu regruterku Danielu na 091 611 8223.

Kategorija: IT i telekomunikacija
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska