Profesio

SERVISER/MONTER (M/Ž)

Za našeg klijenta, globalnu grupaciju sa sjedištem u Njemačkoj, tvrtku koja se bavi distribucijom, ugradnjom i održavanjem opreme za farme krava, tražimo zaposlenika na poziciji:

Serviser / Monter (m/ž)

Lokacija: Zagreb
Mjesto rada: Republika Hrvatska, inozemstvo

Opis posla:

• Montaža i održavanje uređaja za mužnju, automatsko hranjenje i opreme za farme
• Tehnička podrška kupcima na području opreme za mužnju, sustava za upravljanje farmama (management), automatsko hranjenje, automatsku mužnju i opremu za farme
• Stručno servisiranje instalirane opreme na farmama (redovan servis, intervencije)

Uvjeti:

• Tehničko stručno ili više obrazovanje (npr. elektro, strojarskog ili smjera mehatronike)
• Poželjno je poznavanje osnova poljoprivredne djelatnosti
• Odgovarajuće iskustvo na sličnim poslovima je prednost
• Sposobnost za timski rad, orijentacija na uslugu i fleksibilnost
• Dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, kao i znanje Microsoft Office
• Spremnost za putovanje (Hrvatska i inozemstvo)
• Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
• Službeno vozilo, mobitel i IT alati za rad
• Mogućnosti napredovanja
• Osigurano mentorstvo
• Stimulativno i dinamično radno okruženje

Kategorija: IT i telekomunikacija
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx