Profesio

Serviser / Monter (m/ž)

Datum objave

Expired on: lip 10, 2021

Za našeg klijenta, globalnu grupaciju sa sjedištem u Njemačkoj, tvrtku koja se bavi distribucijom, ugradnjom i održavanjem opreme za farme krava, tražimo zaposlenika na poziciji:

Lokacija: Zagreb

Mjesto rada: Republika Hrvatska, inozemstvo

Opis posla:

  • Montaža i održavanje uređaja za mužnju, automatsko hranjenje i opreme za farme
  • Tehnička podrška kupcima na području opreme za mužnju, sustava za upravljanje farmama (management), automatsko hranjenje, automatsku mužnju i opremu za farme
  • Stručno servisiranje instalirane opreme na farmama (redovan servis, intervencije)

Uvjeti:

  • Tehničko stručno ili više obrazovanje (npr. elektro, strojarskog ili smjera mehatronike)
  • Poželjno je poznavanje osnova poljoprivredne djelatnosti
  • Odgovarajuće iskustvo na sličnim poslovima je prednost
  • Sposobnost za timski rad, orijentacija na uslugu i fleksibilnost
  • Dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, kao i znanje Microsoft Office
  • Spremnost za putovanje (Hrvatska i inozemstvo)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 6 mjeseci
  • Službeno vozilo, mobitel i IT alati za rad
  • Mogućnosti napredovanja
  • Osigurano mentorstvo
  • Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati putem forme za prijavu najkasnije do 10.06.2021.

Vrsta zaposlenja: Puno radno vrijeme
Sorry! This job has expired.