Profesio

SERVISER ODRŽAVANJA TEHNOLOŠKIH LINIJA (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomiranu tvrtku u prehrambenoj industriji za proizvodnju svježe tjestenine i sirovina za pekarstvo, tražimo zaposlenika na poziciji:

Serviser održavanja tehnoloških linija (M/Ž)

Mjesto rada: Kupljenovo – Zaprešić

OPIS POSLA

Održavanje tehnoloških linija, strojeva i uređaja u tvornici
Priprema i provođenje preventivnih pregleda
Dijagnostika i interventno otklanjanje kvarova
Podrška proizvodnji
Provođenje higijenskih mjera i zaštite na radu
Smjenski rad

UVJETI

SSS/VŠS/VSS tehničkog usmjerenja
Poznavanje mehaničkog i elektro održavanja strojeva
Poznavanje osnova engleskog jezika
Iskustvo rada u prehrambenoj industriji ili sličnoj procesnoj industriji

Organizacijske sposobnosti, proaktivnost i fleksibilnost

NUDIMO

Neodređeno s probnim rokom

Prijevoz i topli obrok

Božićnica i darovi za djecu

Stimulativno i dinamično radno okruženje

Zamolbu i životopis poslati najkasnije do 12.10.2021.

Kategorija: Operativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska