Profesio

SKLADIŠTAR / RADNIK NA PRIPREMI ROBE (M/Ž)

Mjesto rada: Jastrebarsko

OPIS POSLA:

Sektori rada: voće i povrće, svježina, prehrana / neprehrana

Komisioniranje robe i priprema za otpremu u poslovnice

Skladištenje robe prema odrednicama sustava za komisioniranje

Briga o urednosti i čistoći logističkog centra

Rad u smjenama: jutarnja: od 6:00 do 14:00, popodnevna: 14:00 do 22:00/ 17:00 do 01:00, međusmjena: od 10:00 do 18:00

UVJETI:

Srednja stručna sprema

Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Položen ispit za vozača viličara je prednost

Pedantnost u izvršavanju radnih zadataka

NUDIMO:

Ugovor o radu na određeno vrijeme 01.12. – 31.12.2021.

Troškovi prijevoza

Stimulativna primanja

Zamolbu i životopis dostaviti na [email protected] ili na boj telefona 091 611 8228.

Kategorija: Operativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska