Profesio

SKLADIŠTAR / RADNIK NA PRIPREMI ROBE (M/Ž)

Za našeg klijenta, vodeću tvrtku u Hrvatskoj koja se bavi prodajom širokog asortimana proizvoda primjenjivih u velikom broju tehničkih djelatnosti, tražimo djelatnika na poziciji

Mjesto rada: Zagreb, Veliko Trgovišće

OPIS POSLA:

Preuzimanje, odvajanje i provjera robe

Slaganje robe na police

Prepakiravanje robe

Lijepljenje deklaracija

Čišćenje skladišta

UVJETI:

Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost

Pedantnost u izvršavanju radnih zadataka

NUDIMO:

Ugovor na određeno vrijeme do 28.02.2022. (uz mogućnost produženja)

Početak rada odmah

Naknada za prijevoz

Stimulativna primanja

Prijaviti se putem forme za prijavu ili na broj 091 611 8228 do 30.11.2021.

Kategorija: Operativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska