Profesio

SKLADIŠTAR / RADNIK NA PRIPREMI ROBE (M/Ž)

Za našeg klijenta, regionalni lanac supermarketa prisutan u Hrvatskoj, tražimo zaposlenike na poziciji:

Mjesto rada: JASTREBARSKO

OPIS POSLA

  • Sektori rada: voće i povrće, svježina, prehrana / neprehrana
  • Komisioniranje robe i priprema za otpremu u poslovnice
  • Skladištenje robe prema odrednicama sustava za komisioniranje
  • Briga o urednosti i čistoći logističkog centra
  • Rad u smjenama:

Jutarnja: od 6:00 do 14:00, popodnevna: 14:00 do 22:00, međusmjena: od 10:00 do 18:00

UVJETI

  • Srednja stručna sprema
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Položen ispit za vozača viličara je prednost
  • Pedantnost u izvršavanju radnih zadataka

NUDIMO

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme 01.07. – 31.08.2021.
  • Troškovi prijevoza
  • Stimulativna primanja

Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kategorija: Operativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska

Prijavi se za ovu poziciju

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx