Profesio

SOBARICA (M/Ž)

Za našeg klijenta, vrhunski ekskluzivni restoran u sklopu hotela s 5 zvjezdica u Istri s konceptom rada s izvornim namirnicama po biodinamičkom principu, tražimo zaposlenika na poziciji:

Mjesto rada: BUJE

OPIS POSLA

· Poslovi na čišćenju i održavanju higijene i standarda smještajnih jedinica i/ili okoliša

UVJETI

· Srednja stručna sprema

· 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima

· Poželjno poznavanje stranih jezika

· Posvećenost i sposobnost uočavanja detalja

· Pedantnost u izvršavanju radnih zadataka

NUDIMO

· Ugovor o radu na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

· Topli obrok

· Troškovi prijevoza ili smještaj

· Atraktivna primanja

Zamolbu i životopis poslati putem forme.

Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na određeno
Lokacija zaposlenja: Hrvatska