Profesio

TAJNIK (M/Ž)

Za našeg klijenta, tvrtku Orehovec, Vinter, Kiš, Šimunović odvjetničko društvo d.o.o., koji osigurava spoj znanja i iskustva partnera sa širinom kvaliteta njihovih najmlađih suradnika, tražimo zaposlenika na poziciji:

                                                                           TAJNIK (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA

  • preuzimanje pošte i pripremanje pošte za otpremu
  • preuzimanje i prespajanje telefonskih poziva i bilježenje poziva primljenih u odsustvu
    vježbenika i odvjetnika
  • briga o održavanju uredske opreme, osim informatičke
  • briga o dovoljnom broju uredske opreme i naručivanje iste
  • vođenje korespondencije u skladu sa diktatima, rukopisima i uputama vježbenika i
    odvjetnika
  • samostalno sastavljanje jednostavnih dopisa i elektronske pošte
  • lektoriranje jednostavnijih službenih dopisa i dokumenata na engleskom jeziku
  • vođenje rokovnika s rasporedom sastanaka i dogovorenih obveza, rokova i ročišta
  • usuglašavanje termina za sastanke
  • evidencija, sastav i ispostavljanje putnih naloga te rezervacija putnih karata i smještaja
  • drugi poslovi po nalogu vježbenika i odvjetnika, kao i poslovi čije je obavljanje, po prirodi stvari, potrebito radi uspješnog i potpunog izvršenja predmetnih poslova

UVJETI

  • SSS (prednost upravni smjer)
  • poželjno je prethodno radno iskustvo u odvjetničkom uredu rad na sudu, rad u administraciji ili rad u državnim uredima-FINA, računovodstvo, arhiva
  • poznavanje osnova računovodstva i računovodstvenih propisa
  • poznavanje rada na računalu (aktivno korištenje MS Office-a)
  • sistematičnost, analitičnost, dosljednost
  • osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO

  • radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim radom od 6 mjeseci
  • ugodna radna okolina
  • rad u dinamičnom okruženju
Kategorija: Administrativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska