Profesio

TEHNIČKI DIREKTOR (M/Ž)

Mi smo PROFESIO, jedna od vodećih agencija za posredovanje pri zapošljavanju u graditeljstvu.

Vizija našeg klijenta je razvitak u eminentnu građevinsku tvrtku koja svojim znanjem, iskustvom i tehnologijom može pružiti najzahtjevnije usluge izvedbe građevinskih radova te usluge projektiranja. Zbog nadolazećih projekata i potrebe za daljim širenjem zapošljavaju na poziciji:

TEHNIČKI DIREKTOR (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb

ZADUŽENJA:

  • Odgovornost za tehnički odjel firme
  • Organiziranje, usmjeravanje, koordinacija i nadziranje rada tehničkog odjela i aktivnosti na gradilištima
  • Planiranje budžeta i nadgledanje trošenja resursa
  • Predlaganje i uvođenja mjera za unapređenje organizacije rada
  • Praćenje učinkovitosti izvedbe radova i praćenje ostvarenja zadanih ciljeva
  • Identificiranje i unapređenje tehnoloških procesa na gradilištima
  • Komunikacija s investitorima i ugovaranje radova
  • Ugovaranje radova s podizvođačima
  • Komunikacija s voditeljima projekata i nadziranje pripreme gradilišne dokumentacije
  • Donošenje i odobravanje operativnih planova gradilišta i rasporeda tvrtkinih resursi
  • Analiza i izrada izvještaja poslovanja tehničkog odjela

UVJETI:

  • VŠS/VSS građevinskog smjera
  • Položen stručni ispit
  • Minimalno 8 godina radnog iskustva u izvođenju radova u tvrtkama male ili srednje veličine
  • Minimalno 3 godine rada na menadžment poziciji, poželjno na istoj ili sličnoj poziciji
  • Napredno znanje rada u AutoCAD i Office paketu (Excel)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno dobro poznavanje engleskog i/ili nekog drugog stranog jezika

NUDI SE:

  • Zapošljavanje na neodređeno vrijeme nakon uspješno odrađenog probnog roka
  • Stimulativna primanja sukladno poziciji
  • Službeni automobil, laptop, mobitel

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i želite da aplicirate na ovu poziciju, molimo vas pošaljite životopis na sanin.radulovic@profesio.hr

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska