Profesio

VODITELJ FINANCIJA I RAČUNOVODSTVA (M/Ž)

Za našeg klijenta, renomiranu tvrtku koja se bavi prodajom goriva i naftnog plina, tražimo zaposlenika na poziciji:

Voditelj financija i računovodstva (M/Ž)

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA

  • upravljanje financijama i vođenje evidencije korištenja financijskih sredstava
  • izvršavanje računovodstvenih zadataka u skladu s važećim zakonima i propisima
  • kontrola računovodstvenih dokumenata
  • sudjelovanje, vođenje i usmjeravanje u pripremi računovodstvene politike
  • planiranje i koordiniranje rada zaposlenika i provođenje politike tvrtke u određenom području djelatnosti
  • planiranje, upravljanje i praćenje novčanih tokova
  • izvještavanje o obavljenom radu
  • izrada mjesečnih, periodičnih i završnih računa
  • priprema izvještaja o upravljanju za unutarnje i vanjske korisnike
  • priprema izvještaja za upravu i statističkih izvještaja
  • upravljanje evidencijama u matičnom području rada

UVJETI

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera (prednost smjer računovodstvo i financije)
  • Minimalno 5 godine iskustva na istim / sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada u Excel-u
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobro razvijene komunikacijske vještine
  • Sklonost timskom radu

NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
  • Puno radno vrijeme
  • Stimulativna primanja
  • Naknada za prijevoz, božićnica
  • Novčana nagrada shodno ostvarenim rezultatima rada

Zamolbu i životopis poslati najkasnije do 18.10.2021.

Kategorija: Računovodstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska