Profesio

VODITELJ/INŽENJER GRADILIŠTA (M/Ž)

Za našeg Klijenta jednu od vodećih kompanija u regiji za izgradnju, sanacije i rekonstrukcije inženjerskih konstrukcija, te izvođenja specijalističkih radova u građevinarstvu tražimo djelatnika na poziciji:

VODITELJ/INŽENJER GRADILIŠTA (m/ž)

Lokacija rada: Hrvatska

Opis posla:

· samostalno planiranje i vođenje složenog projekta, osiguravanje ispunjavanja zahtjeva klijenta, praćenje napretka i količina za praćenje troškova

· koordinacija rada projektnog tima i delegiranje zadataka po potrebi, upravljanje ugovorom, suradnja s projektantom i nadzorom

· odgovornost za kvalitetu, rok i financijski rezultat povjerenog projekta

· koordinacija i vođenje gradilišnog tima i podizvođača

· priprema dokumentacije i ugovaranje radova s podizvođačima i dobavljačima

· vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznice, izrada situacije, atesti)

· praćenje materijala i zaliha radi pravovremenog rješavanja nedostataka

· redovito izvješćivanje upravi i kupcu/naručitelju

· pridržavanje svih pravila zaštite na radu, reagiranje i prijava nepridržavanja istih

· poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona

· rad na terenu

Kompetencije:

· VŠS/VSS građevinskog smjera, poželjan položen stručni ispit

· Minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva

· Dobro poznavanje MS Office-a, AutoCad, MS Project

· Znanje engleskog u govoru i pismu

· Vozačka dozvola B kategorije

· Dobre komunikacijske vještine

· Inicijativa i sposobnost donošenja odluka pod pritiskom

· Sposobnost praćenja i kontrole proračuna

· Sposobnost motiviranja drugih

· Detaljno poznavanje prošlih i sadašnjih tehnologija građenja, procesa, materijala, poslovnih i pravnih pitanja

·EU državljanstvo

Uvjeti:

· Stimulativna osnovna plaća plus bonusi

· Smještaj, službeno računalo, telefon i automobil na cjelodnevno korištenje

· radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Životopis poslati na [email protected] najkasnije do 11.11.2021

ili za više detalja pozvati na broj telefona: 091 611 8020.

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska