Profesio

VODITELJ GRADILIŠTA (M/Ž)

Za našeg Klijenta, renomirano građevinsko poduzeće tražimo djelatnike na poziciji:

VODITELJ GRADILIŠTA (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

OPIS POSLA:

Samostalno planiranje i vođenje projekta

Koordinacija i vođenje gradilišnog tima i podizvođača

Vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznice, izrada situacije, atesti)

Pridržavanje svih pravila zaštite na radu

UVJETI:

VŠS/VSS građevinskog smjera, položen stručni ispit

Minimalno 5 godina relevantnog radnog iskustva na gradilištima u Hrvatskoj

Spremnost za terenski rad

Dobro poznavanje MS Office paketa

Vozačka dozvola B kategorije

Poželjno dobro poznavanje engleskog jezika

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

NUDI SE:

Stimulativna primanja sukladno poziciji

Smještaj, prehrana, službeni automobil na cjelodnevno korištenje

Radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Životopis poslatina sanin.radulovic@profesio.hr ili za više detalja pozvati na broj telefona: 091 611 8020.

Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete navedene u oglasu.

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska