Profesio

VODITELJ GRADILIŠTA NA REMONTU PRUGE (M/Ž)

Za našeg Klijenta jednu od vodećih kompanija u regiji za izgradnju, sanacije i rekonstrukcije inženjerskih konstrukcija, te izvođenja specijalističkih radova u građevinarstvu tražimo djelatnika na poziciji:

Voditelj gradilišta na remontu pruge (m/ž)

Mjesto rada: Osijek

OPIS POSLA:

Samostalno planiranje i vođenje projekta, remonta pruge
Koordinacija i vođenje gradilišnog tima i podizvođača
Vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznice, izrada situacije, atesti)
Pridržavanje svih pravila zaštite na radu

UVJETI:

VŠS/VSS građevinskog smjera, položen stručni ispit
Minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva
Dobro poznavanje MS Office-a, AutoCad, MS Project
Znanje engleskog u govoru i pismu
Vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

NUDIMO:

Stimulativna osnovna plaća plus bonusi
Smještaj, službeno računalo, telefon i automobil na cjelodnevno korištenje
Radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Zamolbu i životopis poslati putem forme za prijavu najkasnije do 15.12.2021. ili za više detalja pozvati na broj telefona: 091 611 8020.

Kontaktirati će biti samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete navedene u oglasu.

Kategorija: Graditeljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska