Profesio

VODITELJ NABAVE RABLJENIH VOZILA (M/Ž)

Za našeg klijenta, ZUBAK GRUPU s tradicijom od preko 40 godina i prisustvom na desetak tržišta u Europi, koja objedinjuje usluge prodaje i održavanja novih i rabljenih vozila kao i dugoročnog i kratkoročnog njihova najma, zatim različitih usluga pomoći poput pomoći na cestama, moru, u kući te mnogih drugih, te usluge tehničkog pregleda vozila i osiguranja vozila, ali i imovine, tražimo zaposlenika na poziciji:

Voditelj nabave rabljenih vozila (M/Ž)

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA

· Aktivna online potraga za trgovcima rabljenih vozila na stranim tržištima

· Planiranje rute putovanja i obilaska trgovaca rabljenih vozila

· Obilazak i vođenje pregovora s trgovcima rabljenih vozila

· Priprema ugovora i sve potrebne dokumentacije o sklapanju poslovne suradnje

· Izvještavanje o učinkovitosti i realizaciji službenog putovanja

· Periodična analiza tržišta rabljenih automobila i akvizicija novih partnera

UVJETI

· SSS/VSS

· Odlično poznavanje rada na računalu

· Odlično poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu

· Dobro poznavanje dodatnih stranih jezika (talijanski, francuski)

· Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO

· Ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci

· Puno radno vrijeme

· Stimulativna primanja uz varijabilni dio plaće nakon 6 mjeseci rada

· Godišnji bonus

· Topli obrok

Zamolbu i životopis poslati najkasnije do 25.10.2021. na [email protected]

Kategorija: Prodaja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska