Profesio

VODITELJ OPĆIH I IMOVINSKIH POSLOVA (M/Ž)

Za našeg klijenta, tvrtkus bogatom tradicijom i prisustvom na različitim tržištima, tražimo zaposlenika na poziciji:

Voditelj općih i imovinskih poslova (M/Ž)

Mjesto rada: Sesvete

OPIS POSLA

  • organiziranje i koordinacija rada zaposlenika koji su angažirani na obavljanju općih i tehničkih poslova
  • organizacija održavanja čistoće i tehničke ispravnosti radnih prostora i osnovnih sredstava
  • obavljanje uredskog poslovanja te organiziranje, koordinacija i nadzor nad poslovno- administrativnim aktivnostima
  • pravovremeno dostavljanje izvještaja iz poslovne domene
  • suradnja s organima nadzora kod inspekcijskih aktivnosti
  • dostavljanje odgovarajućih izvješća iz područja ZNR; ZOP i ZOK nadležnim organima i institucijama
  • koordinacija aktivnosti na održavanju funkcionalne ispravnosti objekata
  • poduzimanje mjera za racionalizaciju troškova u svrhu održavanja nekretnina

UVJETI

  • SSS/VSS
  • odlično poznavanje rada na računalu s naglaskom na poznavanje Excel tablica
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • razvijene voditeljske kompetencije i vještine upravljanja ljudima

NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno s probnim rokom od 6 mjeseci
  • Puno radno vrijeme
  • Stimulativna primanja
  • Topli obrok

Prijaviti se najkasnije do 25.10.2021. Samo kandidati koji ispunjavaju uvjete biti će kontaktirani.

Kategorija: Ostali poslovi
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska