Profesio

VODITELJ SMJENE NA PRIJEMU AMBALAŽE (M/Ž)

Za našeg klijenta, uspješno internacionalno poduzeće koje se bavi pružanjem usluga u industriji gospodarenja otpada, tražimo kandidata za radno mjesto:

Mjesto rada: Rijeka

OPIS POSLA:

Rad na zaprimanju ambalaže u trgovačkim centrima

Organizacija posla i djelatnika na lokaciji

UVJETI:

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Poželjno tehničko predznanje

Organiziranost i pedantnost

Odlične komunikacijske vještine

Vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

NUDIMO:

Stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog rada od 6 mjeseci

Početak rada odmah

Stimulativna primanja

Bez smještaja

Zamolbu poslati putem forme za prijavu najkasnije do 07.10.2021.

Kategorija: Operativna zanimanja
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska