Profesio

ZAMJENIK ŠEFA KUHINJE (M/Ž)

Za našeg klijenta, Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa s 5 zvjezdica, tražimo

Zamjenik šefa kuhinje (M/Ž)

Mjesto rada: Opatija

OPIS POSLA

  • Briga o zalihama na skladištu te rokovima hrane i namirnica
  • Organizacija adekvatnog skladištenja hrane i namirnica
  • Briga o budžetu kuhinje i trošku namirnica i potrebnih materijala
  • Preuzimanje poslova šefa kuhinje u njegovom odsustvu
  • Nadgledanje i provođenje kvalitetne pripreme hrane i obrade namirnica
  • Nadgledanje i obučavanje kuhinjskog osoblja
  • Pomoć pri izradi normativa jela
  • Briga o dobroj koordinaciji kuhinje, restorana i recepcije
  • Aktivno sudjelovanje u provođenju programa zaštite na radu i HACCP-a
  • Procjenjivanje zdravstvene ispravnosti hrane prilikom zaprimanja iste
  • Koordinacija s dobavljačima u vezi prijema hrane

UVJETI

  • Završeno obrazovanje za kuhara
  • Iskustvo rada kao samostalni kuhar/-ica 5 i više godina ili na radnom mjestu zamjenika/-ice šefa kuhinje minimalno 2 godine
  • Iskustvo rada u hotelu slične kategorizacije te a la carte restoranu
  • Iskustvo izrade menija
  • Potrebno dobro poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje dodatnih jezika je prednost

NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno s probnim rokom 3-6 mjeseci
  • Naknada za prijevoz, topli obrok, osigurana radna odjeća
  • Kontinuirano ulaganje u edukacije i daljnji profesionalni razvoj

Zamolbu i životopis poslati putem forme za prijavu

Kategorija: Turizam i ugostiteljstvo
Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme
Lokacija zaposlenja: Hrvatska